Parafia Rzymskokatolicka Świętego Maksymiliana Kolbego Warszawa UL. GINTROWSKIEGO 35, 02-679 WARSZAWA

UL GINTROWSKIEGO 35, 02-679 WARSZAWA. Przygotowanie dzieci do I Komunii Św. i Rocznicy. Sakrament pojednania i pokuty. Sakrament namaszczenia chorych i duszpasterstwo chorych. Duszpasterze pochodzący z parafii. Duszpasterstwo Akademickie TRATWA. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Służebnica Pana. Koło Przyjaciół Radia Maryja. Schola dziecięca i młodzieżowa. Parafialny zespół Caritas. 2 Niedziela Wielkanocy 8 kwietnia 2018. Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ost.

OVERVIEW

This website parafia-maksymilian.waw.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have explored one page within the site parafia-maksymilian.waw.pl and found two websites linking to parafia-maksymilian.waw.pl.

PARAFIA-MAKSYMILIAN.WAW.PL RANKINGS

This website parafia-maksymilian.waw.pl has seen variant quantities of traffic all round the year.
Traffic for parafia-maksymilian.waw.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-maksymilian.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-maksymilian.waw.pl

FENOMEN WARSZAWY

Dziś dzień 1 listopada - święto Wszystkich Świętych, zwyczajowy dzień, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich oraz groby znanych ludzi. A są oni pochowani najczęściej na najstarszych cmentarzach w danym mieście. W Warszawie oczywiście są to Powązki.

Misja św. Faustyny Strona Czcicieli Bożego Miłosierdzia

Modlitwy po Łacinie i Polsku. Koncert w 70 rocznicę Powstania Warszawskiego.

WHAT DOES PARAFIA-MAKSYMILIAN.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-maksymilian.waw.pl Mobile Screenshot of parafia-maksymilian.waw.pl Tablet Screenshot of parafia-maksymilian.waw.pl

PARAFIA-MAKSYMILIAN.WAW.PL HOST

I discovered that a single root page on parafia-maksymilian.waw.pl took one thousand four hundred and sixty-nine milliseconds to download. I could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider parafia-maksymilian.waw.pl not secure.
188.128.148.59

WEBSITE IMAGE

SERVER OS

I identified that this website is utilizing the IdeaWebServer/0.83 operating system.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This website parafia-maksymilian.waw.pl states the following, "UL GINTROWSKIEGO 35, 02-679 WARSZAWA." We analyzed that the website also stated " Przygotowanie dzieci do I Komunii Św." It also stated " Sakrament namaszczenia chorych i duszpasterstwo chorych. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Służebnica Pana. 2 Niedziela Wielkanocy 8 kwietnia 2018. Dziękujemy za indywidualne ofiary na potrzeby gospodarcze parafii, które w ost."

VIEW OTHER WEBSITES

Polska Parafia w Mansfield

PMK w Anglii i Walii. PMS w Anglii i Walii. Papieskie Transmisje Audiencje i Wizyty Apostolskie Franciszka. Pan mój i nadzieja,. Ks Kazimierz Bidziński, proboszcz. Ks prałat Janusz Tworek i ks. W tym czasie okazja do Spowiedzi. 5 pomysłów lepszych niż szkolne oceny. Czas - to trzeci język miłości.

Parafia Miłosierdzia Bożego w Ząbkach

Księża obecnie pracujący w parafii. Księża, którzy pracowali w naszej parafii. Księża obecnie pracujący w parafii. Księża, którzy pracowali w naszej parafii. Witamy na naszej stronie! Parafia Rzymskokatolicka p. Ul 11 listopada 4, 05-091 Ząbki. 10 1240 1082 1111 0010 1573 3310.

CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 8 kwietnia 2018.

Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski -Przemyśl - Strona Główna

Czy wierzysz w Zmartwychwstanie i życie wieczne? Berenike, Julianna,. Do końca roku zostało 262. W szelkie prawa zastrzeżone - Parafia Matki Bożej Królowej Polski - Przemyśl - 2006 - BCK.

Parafia pw. MBNP w Grajewie - Witamy

Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Grajewie. Serdecznie zapraszamy na półkolonie które rozpoczynają się w poniedziałek 29 stycznia o godz. Zakończą się w sobotę 03 lutego balem karnawałowym o godz. Zgłoszenia należy kierować do 15 stycznia do. Kancelarii lub zakrystii po Mszach św. parafii MB Nieustającej Pomocy wraz. 1 w każdym dekanacie,. Nowy program wchodzi w ż.